آموت

شرکت فنی مهندسی آموت

حرفه ای ترین شرکت مهندسی در غرب تهران

تماس با ما : ۵۶۶۰ ۷۲ ۴۴ – ۰۲۱

تهران ، شهرک گلستان

شنبه - چهارشنبه 8 صبح - 5 عصر

بالا

طراحی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی

طراحی تاسیسات فنی ساختمانی

۵. طراحی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی:

در زندگی امروزه برای راحتی و آسایش انسان ، تلاش های زیادی شده و میشود ، در مورد ساختمان سازی نیز این امر احساس میشود و در جهت پیشرفت تکنولوژی ساختمان ، قدم های زیادی برداشته شده که عمده ی این قدم ها در دو بخش تاسیسات الکتریکی و تاسیسات مکانیکی صورت گرفته است تاسیسات مکانیکی شامل : تاسیسات گرمایشی ، تاسیسات سرمایشی ، تاسیسات بهداشتی ، تاسیسات آتش نشانی ، تاسیسات استخر ، تاسیسات گاز رسانی و دیگر مباحث مانند آسانسور و پله برقی میباشد و تاسیسات الکتریکی شامل روشنایی و برق رسانی ، تلفن ، آنتن مرکزی ، سیستم اعلام حریق ، شبکه اینترنت ، منابع تغذیه اضطراری و دوربین مدار بسته میباشد که هر کدام در آسایش انسان نقش مهمی ایفا میکند. در طراحی تاسیسات فنی ساختمانی همواره این بحث وجود دارد که با توجه به نیاز کارفرما و ضوابط مربوط به تاسیسات فنی ساختمانی ، بهترین و پر کاربرد ترین طراحی صورت میپذیرد تا از نظر آسایش ، ساختمان را آماده سازیم.

خدمات طراحی تاسیسات فنی ساختمانی

خدمات طراحی تاسیسات فنی ساختمانی که عمدتاً در راستای پروژه های بهینه سازی انرژی است ، شامل یک قسمت اصلی می باشد که همان تاسیسات مکانیکی است .

تاسیسات مکانیکی

غایت اصلی این بخش بیشتر در طراحی تاسیسات و مسایل گرمایشی و سرمایشی ساختمان‌ها و کارخانجات صنعتی و ورود به مسایل آیرودینامیکی هستند . همینطور انتقال مایعات از نقطه‌ای به نقطه دیگر در این بخش مورد توجه قرار می‌گیرد. بخش اعظم هزینه پروژه‌های نفتی و نیروگاهی صرف خرید تاسیسات برای سازه‌های مختلف است و مهندسین این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا سعی در بهینه کردن مصرف انرژی برای کاهش هزینه‌ها به حداقل ممکن هستند.
قسمت فعالیتی این بخش به شرح زیر می‌باشد:
– تهیه کردن نقشه‌های تاسیسات مکانیکی
– ارائه دادن دفترچه محاسبات مرتبط به شکل انتخاب سیستم‌ های آب‌رسانی، برودتی ، فاضلاب ، گرمایشی و تهویه مطبوع
– بررسی کردن جای داکت‌ها و رایزرها و مجاری ورودی و خروجی تاسیسات مکانیکی
– انتخاب کردن و خرید و لوازم و تجهیزات مکانیکی و تاسیساتی بر حسب بهترین کیفیت و هزینه با ارائه خدمات و معرفی آن به کارفرما

ما را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید

اینستاگرام

آپارات

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد .لطفا کارشناس مورد نظرتان را انتخاب کنید .
WeCreativez WhatsApp Support
مهندس بیات
مدیر فنی
Away
WeCreativez WhatsApp Support
مهندس فرشبافی
مدیر طراحی
Away
WeCreativez WhatsApp Support
نماینده بیمه دانا
کارشناس بیمه
Available
WeCreativez WhatsApp Support
مهندس قاسمی
مدیر اجرایی
Available