آموت

شرکت فنی مهندسی آموت

حرفه ای ترین شرکت مهندسی در غرب تهران

تماس با ما : ۵۶۶۰ ۷۲ ۴۴ – ۰۲۱

تهران ، شهرک گلستان

شنبه - چهارشنبه 8 صبح - 5 عصر

بالا

ِ

بیمه ساختمان

بیمه ساختمانی | خدمات اداری ساختمان

بیمهِ ساختمان:

بیمهِ ساختمانی به بیمه ای گفته میشود که در آن ، کارگران را در هنگام اجرای کار تحت پوشش قرار داده و وظیفه جبران خسارات احتمالی را بر عهده دارد. بیمهِ ساختمانی به صورت کامل تر این طور تعریف میشود که:
بیمه نامه مسئولیت مدنی ، کارفرما را در مقابل کارگران ساختمانی تخت پوشش بیمه قرار می دهد .چنانچه در حین انجام کار در محل کار ، در اثر حادثه خسارت بدنی به کارکنان شاغل بیمه گزار وارد آید و مسیولیت کارفرما در این ارتباط برای بیمه گر محرز گردد خسارت وارده جبران خواهد شد.

منظور از جبران خسارت بدنی شامل پرداخت هزینه های پزشکی و غرامت نقص عضو و فوت می باشد در صورتی که عملیات ساختمانی شامل تخریب ، خاکبرداری ، گودبرداری، پی کنی و مراحل احداث بنای جدیدی باشد یک فقره بیمهِ نامه مسلولیت عملیات ساختمانی ، در کنار بیمهِ نامه مسئولیت مدنی در قبال کارگران ساختمانی نیز نیاز خواهد بود.

در این بیمه نامه ، مسئولیت مدنی بیمه گذار در برابر اشخاص ثالث بیمه میگردد. بدین معنی که چنانچه در جریان عملیات ساختمانی شامل تخریب ، خاکبرداری ، گود برداری ، پی کنی و مراحل احداث بنای جدید ، خسارات جانی مالی به اشخاص ثالث وارد آید، بیمه گر با رعایت شرایط بیمه نامه از عهده جبران خسارات بر خواهد آمد . لازم به ذکر است که کلیه صاحبکاران و عوامل اجرایی عملیات ساختمانی به این بیمه نامه نیاز دارند.

ما را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال کنید

اینستاگرام

آپارات

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد .لطفا کارشناس مورد نظرتان را انتخاب کنید .
WeCreativez WhatsApp Support
مهندس بیات
مدیر فنی
Away
WeCreativez WhatsApp Support
مهندس فرشبافی
مدیر طراحی
Away
WeCreativez WhatsApp Support
نماینده بیمه دانا
کارشناس بیمه
Available
WeCreativez WhatsApp Support
مهندس قاسمی
مدیر اجرایی
Available